Reklama

Reklama

Odnalazła się zaginiona 16-latka z Tarnowskich Gór

W poniedziałek wieczorem policja poinformowała o odnalezieniu 16-letniej Cynthii z Tarnowskich Gór. Dziewczyna zaginęła w nocy z niedzieli na poniedziałek podczas spaceru z psem. Jak wynika z ustaleń policji, dziewczyna dobrowolnie wsiadła do samochodu, który po nią przyjechał.

- Dziewczyna odnalazła się, przyjechała do miejsca zamieszkania, policjanci właśnie zakończyli czynności z jej udziałem. Jest pod opieką rodziny. Okazało się, że dobrowolnie wsiadła do samochodu, którym podjechała znana jej osoba. Później nie wracała, obawiąając się konsekwencji - poinformował wieczorem rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach podkom. Damian Ciecierski.

Policjanci rozważali różne hipotezy - także taką, że nastolatka została wciągnięta do auta i porwana. Aby ustalić miejsce jej pobytu, sprawdzali m.in. zapisy monitoringu. W poniedziałek rano opublikowali zdjęcie i rysopis zaginionej. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama