Reklama

Reklama

Śmierć 19-latki w Szymbarku. Policja zatrzymała podejrzewanego kierowcę

Policja zatrzymała podejrzewanego o spowodowanie dramatycznego wypadku, do którego doszło w Poniedziałek Wielkanocny nad ranem w Szymbarku. Auto wjechało tam w grupę pieszych i odjechało z miejsca zdarzenia. Zginęła 19-latka, a cztery osoby zostały ranne.


Szczegóły dramatycznych wydarzeń opisał "Express Kaszubski" i serwis kartuzy.info. Do wypadku doszło w Szymbarku w województwie pomorskim ok. godziny 4:00 nad ranem w Poniedziałek Wielkanocny.

"Express Kaszubski" podał, że w zdarzeniu uczestniczyło prawdopodobnie sześć młodych osób, które wracały z imprezy w pobliskim klubie. Nastolatkowie przemieszczali się poboczem, gdy nagle najechał na nich nieznany kierowca. W wyniku zdarzenia poważnie ranna została 19-latka. Młodej kobiety, pomimo reanimacji, nie udało się uratować.

Reklama

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

Cztery pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitala. 22-latek jest w ciężkim stanie. 

- Kierowca, który uciekł z miejsca wypadku poruszał się ciemnym audi A3 o początkowych numerach GKS - informowała rano oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach Aldona Domaszk.

Po południu oficer przekazała, że "policjanci zatrzymali na terenie powiatu kościerskiego 22-letniego mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie wypadku, w którym zginęła jedna osoba, a cztery zostały ranne".

O zatrzymaniu podejrzanego wcześniej poinformował portal kartuzy.info

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy