Reklama

Nagrano, jak znęcał się nad psem. 24-latek zatrzymany

Kolejny przykład okrutnego zachowania ludzi wobec zwierząt. Po tym, jak w mediach społecznościowych udostępnione zostało nagranie, na którym widać mężczyznę znęcającego się nad psem, interweniowała policja. Funkcjonariusze zatrzymali 24-latka i przekazali, że za jego czyny grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Drastyczne nagranie, na którym widać mężczyznę znęcającego się nad psem w mieszkaniu, zostało udostępnione na jednej z Facebookowych grup.

Malbork. W sprawie znęcania się nad psem interweniowali policjanci

W sprawie natychmiast zdecydowało się interweniować Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS. 

Jak przekazano na ich profilu w mediach społecznościowych w niedzielę: "W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani o możliwości popełnienia przestępstwa. Otrzymaliśmy nagranie, jak znęcano się nad sunią. Razem z policją udaliśmy się na miejsce". 

W komunikacie poinformowano również, że funkcjonariusze zatrzymali sprawcę.

Reklama

Malbork. 24-latek katował psa. Został zatrzymany

Policja w swoim oświadczeniu przekazała z kolei, że w sprawie 24-latka interweniowali malborscy funkcjonariusze, którzy zostali zaalarmowani przez Stowarzyszenie REKS. 

Nagranie, które pojawiło się w mediach społecznościowych "zostało zabezpieczone do dalszego postępowania, które prowadzone jest w kierunku znęcania się nad zwierzęciem".

Klatkę z filmu opublikowano także z policyjnym komunikacie. Nie zdecydowaliśmy się jednak na zamieszczenie wpisu służb.

Jak podała Pomorska Policja, pies przebywa obecnie w bezpiecznym miejscu. Za znęcanie się nad zwierzętami grozi kara do 3 lat więzienia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Malbork | znęcanie się nad psem | policja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy