Reklama

Gdańsk: Napastował kobiety. Policja opublikowała rysopis sprawcy

Gdańska policja opublikowała rysopis mężczyzny, który miał dopuścić się "innej czynności seksualnej" w 2022 roku. Jak podano w komunikacie, sprawca, jadąc na rowerze, zaczepił dwie przypadkowe kobiety. Policja prosi o kontakt osoby posiadające jakiekolwiek informacje.

Policjanci z Komendy Miejskiej w Gdańsku prowadzą śledztwo w sprawie innej czynności seksualnej. Działania odbywają się pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Oliwa. 

Jak podano w komunikacie, do zdarzeń doszło na przełomie października i listopada ubiegłego roku. "Sprawca jadący rowerem ul. Startową, a w drugim przypadku ul. Kołobrzeską zaczepił dwie przypadkowo spotkane kobiety i dotykał ich miejsc intymnych" - informuje policja. 

Czytaj również: Wrocław: Próba porwania czterolatka z przedszkola. Trwają poszukiwania podejrzanej kobiety

Reklama

Gdańsk: Napastował kobiety. Opublikowano rysopis sprawcy

Podczas pracy nad sprawą napastowania kobiet, funkcjonariuszom udało się ustalić rysopis mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniami z 2022 roku. 

Jeden z opublikowanych rysopisów przedstawia mężczyznę z ciemnymi, krótkimi włosami i w okularach. Na drugim zaś pokazano jego wizerunek w czapce, bez okularów.

Policja zwraca się do wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę, posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejscu pobytu, aby skontaktowali się z Komendą Miejską Policji w Gdańsku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gdańsk | policja | napastowanie | rysopis

Reklama

Reklama

Reklama