Reklama

Reklama

Opolskie: Policjant znęcał się nad partnerką. Usłyszał zarzuty

Policjant miał znęcać się fizycznie nad swoją partnerką. Prokuratura Rejonowa w Brzegu przedstawiła mu właśnie taki zarzut. Jak powiedziała prokurator okręgowy w Opolu Liliana Kapera-Kopczyk, mundurowemu grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

W sobotę podczas imprezy urodzinowej pod Opolem jej uczestniczy usłyszeli kobiece krzyki. Jak się okazało, krzyczała 40-letnia kobieta, która na imprezę przyjechała ze swoim partnerem - 47-letnim funkcjonariuszem policji w Dobrzeniu Wielkim. 

Zaatakował ją na imprezie

Szybko znaleziono wzywającą pomocy kobietę, która miała poważne obrażenia całego ciała i głowy. Wezwano karetkę. Medycy potwierdzili u pokrzywdzonej m.in. złamanie nosa i urazy głowy. Jej partner i prawdopodobny sprawca pobicia, oddalił się z miejsca zdarzenia. 

Jak powiedziała w środę szefowa opolskiej prokuratury, mężczyźnie przedstawiono już zarzut znęcania się nad kobietą, czego jednym z przejawów było sobotnie pobicie. Mężczyzna przebywa na wolności, jednak ma zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz znajduje się pod nadzorem policji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy