Reklama

Reklama

Kluczbork: Policjant uratował pijanego mężczyznę przed utonięciem

Policjant z Kluczborka uratował mężczyznę, który topił się w rzece. Zanurzoną twarzą w wodzie osobę zauważył świadek, który poinformował służby. Uratowany 54-latek był pijany.

Jak poinformowała w poniedziałek KW Policji w Opolu, do zdarzenia doszło w niedzielę. Na numer 112 zadzwonił świadek, który widział topiącego się w rzece mężczyźnie. Pierwszy na miejsce dotarł wysłany przez dyżurnego patrol policji.

Widząc zanurzonego twarzą w wodzie mężczyznę, policjanci weszli do wody i wyciągnęli niedoszłego topielca na brzeg. Wymarzniętego mężczyznę przekazano przybyłym na miejsce ratownikom medycznym

Jak się później okazało, 54-latek był pijany. Zdaniem lekarzy, w tej chwili jego życie nie jest zagrożone.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy