Reklama

Reklama

Stolica: Bójka nastolatek w tramwaju, nowe fakty

Kolejna osoba zatrzymana w Warszawie w związku z bójką w tramwaju. O sprawie głośno było w stołecznych mediach w ubiegłym tygodniu. W tramwaju linii nr 9 na Pradze Południe trzy dziewczyny wdały się w bijatykę z innymi nastolatkami. Ukradły też telefon kobiecie próbującej zadzwonić po policję, a mężczyznę interweniującego pogryzły.

Tuż po zdarzeniu praska policja zatrzymała jedną z dziewczyn. Teraz w ręce funkcjonariuszy wpadła kolejna podejrzana - poinformowała komisarz Joanna Węgrzyniak.

Reklama

Tym razem jest to 16-latka. Komisarz dodała, że będą zajmować się nią pracownicy referatu nieletnich i patologii. Wszystkie czynności wykonają pod nadzorem i na polecenie sądu rodzinnego. Trzeba bowiem sprawdzić, jaki był udział i rola tej nastolatki w całym zajściu - tłumaczyła Joanna Węgrzyniak. Zaznaczyła, że to sąd rodzinny zadecyduje o jej dalszym losie.

Pierwsza z zatrzymanych młodych kobiet już usłyszała zarzuty. Śledczy oskarżają ją o rozbój i uszkodzenie ciała. Grozi za to nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Na razie sąd orzekł wobec niej 3-miesięczny areszt.

Policja z Pragi Południe poszukuje jeszcze trzeciej uczestniczki bójki.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne