Reklama

Pijany 28-latek zaatakował 45-latka piłą spalinową. Wcześniej się pokłócili

Policjanci zatrzymali 28-latka, który zaatakował piłą spalinową 45-letniego mężczyznę - poinformowała w środę podkom. Joanna Wielocha z KPP w Nowym Dworze Mazowieckim. Jak podano, wcześniej pomiędzy mężczyznami doszło do awantury. Co więcej, okazało się, że 28-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Czosnowa zostali wezwani do jednego z domów. - Ze wstępnych informacji wynikało, że pomiędzy dwoma zamieszkującymi na tej samej posesji mężczyznami doszło do awantury. Młodszy z nich, w pewnym momencie uruchomił piłę spalinową i ruszył na 45-latka - powiedziała podkom. Joanna Wielocha.

Policjanci w pobliżu domu zauważyli starszego z mężczyzn z zakrwawioną ręką. Natychmiast wezwali karetkę pogotowia i udzielili 45-latkowi pierwszej pomocy przedmedycznej. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie okazało się, że ma ranny łokieć i prawe przedramię.

Reklama

Czosnów. Atak piłą spalinową

- 28-letni agresor został zatrzymany. W chwili zdarzenia w wydychanym powietrzu miał blisko 2,5 promila alkoholu. Trafił do policyjnej celi - przekazała podkom. Joanna Wielocha.

Nowodworska prokuratura przedstawiła mężczyźnie zarzut narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz zarzut spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu i skierowała do sądu wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztu.

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim przychylił się do wniosku prokuratora. Najbliższe trzy miesiące 28-latek spędzi w areszcie. Grozi mu do pięciu lat więzienia. 

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Czosnów | akcja policji

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy