Reklama

Tragedia w Kościelisku-Kirach. Znaleziono ciało 14-latki

Tragedia w Kościelisku-Kirach (woj. małopolskie). W jednym z budynków ośrodka biathlonowego znaleziono ciało 14-letniej dziewczyny. Policja nie ujawnia, jakie są okoliczności zdarzenia, lecz służby potwierdzają, że nastolatka była sama.

W czwartek około godziny 23 doszło do tragicznego zdarzenia w ośrodku biathlonowym w Kościelisku-Kirach. - Znaleziono tam ciało młodej, około 14-letniej dziewczyny z powiatu tatrzańskiego - przekazał polsatnews.pl rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek. Dziewczyna była sama w pomieszczeniu znajdującym się przy stadionie biathlonowym.

Kościelisko-Kiry. W ośrodku biathlonowym znaleziono ciało nastolatki

Zaalarmowane służby ratunkowe szybko dotarły na miejsce zdarzenia. Mimo 45-minutowej reanimacji, dziewczyny nie udało się uratować. Na miejscu cały czas pracują śledczy pod nadzorem prokuratury.

Według nieoficjalnych informacji podawanych przez "Gazetę Krakowską", dziewczyna była zawodniczką biathlonową. Z kolei portal "M jak Małopolska" podaje, że dziewczyna postrzeliła się z broni. Służby nie potwierdzają jednak żadnych informacji.

Reklama

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Kościelisko | śmierć nastolatki | biathlon

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy