Reklama

Reklama

Policja szuka groźnego przestępcy. "Proszę nie próbować go zatrzymać"

Policja poszukuje Dawida G. Przestępca może być uzbrojony, bardzo niebezpieczny i ukrywać się na terenie Małopolski. "Nie próbujcie dokonywać ujęcia obywatelskiego na własną rękę" - przestrzegają mundurowi.


Dawid G.poszukiwany jest przez policję z Rybnika. Mężczyzna ma związek z usiłowaniem zabójstwa mieszkanki tego miasta. W chwili ucieczki z miejsca zdarzenia był półnagi: miał na sobie tylko spodenki i przewieszoną torebkę.

Rybnik: policja szuka Dawida G. "Nie próbujcie ujęcia obywatelskiego"

Do próby zabójstwa najprawdopodobniej doszło w niedzielę. Policja przekazała, że mężczyzna miał wówczas zarost. Dla dobra śledztwa mundurowi nie przekazują informacji o szczegółach zdarzenia.

"Mężczyzna może być uzbrojony i bardzo niebezpieczny. Nie próbujcie dokonywać ujęcia obywatelskiego na własną rękę" - przestrzegła policja. 

Reklama

Prokuratura wydała zgodę na publikację zdjęcia oraz danych personalnych poszukiwanego. Dawid G., syn Ryszarda i Beaty z domu B., nie ma stałego miejsca zameldowania, a ostatni adres zamieszkania to Rybnik. 

Rysopis poszukiwanego

G. ma 187 centymetrów wzrostu, tęgą budowę ciała, włosy krótkie, ciemne, oczy brązowe. Na prawym przedramieniu tatuaż w formie kolczatki, na ramieniu - "biomechanika". 

Pomaganie sprawcy przestępstwa w uniknięciu odpowiedzialności, a szczególnie ukrywanie sprawcy jest przestępstwem, za które grozi kara do 5 lat więzienia - zaznaczają śledczy.

Wszelkie informacje w sprawie należy kierować do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numer telefonu: 47 85 572 55 lub do najbliższej jednostki Policji pod nr 997.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy