Reklama

Reklama

Kraków: Zwłoki mężczyzny w Wiśle. Ciało unosiło się na wodzie

W okolicy mostu Grunwaldzkiego w Krakowie znaleziono ciało mężczyzny w wieku 30-40 lat. Rano na zwłoki natrafił jeden z przechodniów. Tożsamość mężczyzny oraz przyczynę śmierci określi sekcja zwłok.

Policja otrzymała zgłoszenie o ciele unoszącym się na Wiśle w okolicy mostu Grunwaldzkiego około godz. 10 w poniedziałek - informuje portal lovekrakow.pl. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze z policji wodnej oraz strażacy. Zwłoki zostały wyłowione. 

Kraków. Zwłoki w Wiśle. Konieczna sekcja

- Ciało zostało skierowane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu zbadania tożsamości oraz przyczyn śmierci - przekazała w rozmowie z portalem Elżbieta Znachowska-Bytnar, rzecznik krakowskiej policji. 

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Służby przekazują, że prawdopodobnie zwłoki należą do mężczyzny w wieku 30-40 lat. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy