Reklama

Podhale: 11-latka wyszła z domu w sylwestrową noc. Trwają poszukiwania

Trwają poszukiwania 11-letniej Jagody Cudzich-Bularz. Dziewczynka wyszła z domu w Poroninie w sylwestrową noc około godz. 5:00. Zakopiańska policja opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie 11-latki i prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają informacje o zaginionej.

11-latka może posiadać przy sobie mały plecak marki adidas (od góry do połowy kremowy, dolna część szara). Policja informuje, że dziewczynka nad ranem wyszła z domu w Poroninie i udała się w nieznanym kierunku. 

Policja informuje, że Jagoda ostatni raz była widziana w okolicy dworca PKP w Poroninie, około 6:15. 

Zaginięcie 11-letniej Jagody. Policja podaje, jak była ubrana

"Zaginiona ubrana była w czarną kurtkę, ciemne spodnie, na głowie miała założony jasny kaptur od bluzy możliwe, że w kolorze beżowym lub kremowym, ciemne buty z elementami odblaskowymi, sportowe" - podaje zakopiańska policja.

Reklama

Osoby posiadające informacje o miejscu pobytu Jagody proszone są o kontakt z zakopiańską policją pod numerem tel. 478 347 400 lub numerem alarmowym 112. Policja prosi o udostępnianie postu o zaginięciu Jagody w mediach społecznościowych. 

Rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek poinformował, że sprawa rozwija się dynamicznie, a tatrzańscy policjanci uzyskują coraz więcej istotnych dla sprawy informacji. 

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Zaginiona | Jagoda | Podhale Nowy Targ | Zakopane | Poronin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy