Reklama

Małopolskie: Nagroda pieniężna za wskazanie sprawcy potrącenia małżeństwa

Policjanci poszukują kierowcy, który w miniony weekend na dk 44 w Rudzach potrącił młode małżeństwo. 27-letni poszkodowany walczy o życie w szpitalu. Jego bliscy wyznaczyli nagrodę pieniężną za pomoc w ujęciu sprawcy - podała w piątek oświęcimska policja.


"Rodzina oraz znajomi z pracy małżeństwa, poszkodowanego w wypadku drogowym, wyznaczyli nagrodę pieniężną dla osoby, która wskaże sprawcę wypadku lub przekaże informację, na podstawie której ustalone zostaną jego dane. Prosimy o kontakt z komendą w Oświęcimiu pod numerem (47) 83 26 280 lub (47) 83 26 370. Zapewniamy anonimowość" - powiedziała rzecznik oświęcimskiej policji asp. szt. Małgorzata Jurecka.

Do wypadku doszło w nocy z 29 lutego na 1 marca na drodze krajowej nr 44 w Rudzach, między Zatorem a Wadowicami. "Kryminalni ustalili, że kierowca jechał od strony Zatoru. Dwoje pieszych poruszało się lewą stroną jezdni. Nie udzielając rannym pomocy kierowca odjechał z miejsca zdarzenia" - podała Jurecka.

Reklama

W wypadku ciężkich obrażeń doznał 27-letni mężczyzna. Do szpitala trafił nieprzytomny. Wciąż walczy o życie. Hospitalizacji wymagała też jego o rok młodsza żona, która ma urazy ręki. 

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy