Reklama

Reklama

Kraków: Policja zlikwidowała nielegalny sklep z dopalaczami

Krakowscy funkcjonariusze zamknęli prowadzony w centrum miasta nielegalny sklepik z toksycznymi substancjami. Dopalacze były sprzedawane pod przykrywką działającego zgodnie z prawem salonu gier - informuje Radio Kraków.

Jak podaje stacja radiowa, dopalacze przetrzymywano w specjalnej skrytce pod boazerią. Sprzedawca został zatrzymany, a policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt opakowań z różnymi substancjami. Trafiły one do laboratorium kryminalistycznego małopolskiej policji. Eksperci sprawdzają, czy są to zakazane substancje.

Zobacz też: Jabłoński: Dopalacze bardziej niebezpieczne niż "klasyczne narkotyki"

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy