Reklama

Tragiczny wypadek z udziałem pojazdu armii USA. Dwie osoby nie żyją

Dwie osoby zginęły w wyniku zderzenia pojazdu typu kamper z pojazdem ciężarowym armii USA na drodze ekspresowej S3 na wysokości Skwierzyny w województwie lubuskim. Kamper prawdopodobnie najechał na tył samochodu sił zbrojnych USA z przyczepą.

W sobotę nad ranem Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała tragiczne informacje dotyczące wypadku na S3 na wysokości Skwierzyny województwie lubuskim

Doszło tam do zderzenia ciężarówki z pojazdem typu kamper, w wyniku czego zginęły dwie osoby. Na miejsce wezwano służby.

Lubuskie. Tragiczny wypadek. Nie żyją dwie osoby

"Droga S3 w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana (pow. międzyrzecki, 113 km). Doszło tam do wypadku drogowego z udziałem kampera i pojazdu wojskowego. Niestety, zginęły dwie osoby podróżujące kamperem. Żandarmeria wojskowa i policjanci prowadzą czynności na miejscu tej tragedii. Objazd prowadzony jest przez Skwierzynę" - przekazała w sobotę lubuska policja.

Reklama

Po wypadku pojawiły się utrudnienia w ruchu na odcinku Skwierzyna Zachód Skwierzyna Południe. Służby poinformowały, że do zderzenia doszło między samochodem ciężarowym amerykańskich sił zbrojnych i kamperem, którym podróżowały ofiary. W wypadku życie stracił mężczyzna i jego młoda córka. Ofiary to 44-letni kierowca oraz 10-letnia pasażerka kampera.

- Kamper prawdopodobnie najechał na tył samochodu sił zbrojnych USA z przyczepą - poinformował cytowany przez polstanews.pl mł bryg. Darisz Szymura z lubuskiej straży pożarnej.

Po godz. 11 policja przekazała, że trasa jest już przejezdna.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: lubuskie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy