Reklama

Reklama

Łódzkie: Śmiertelne potrącenie motorowerzysty. Sprawca poszukiwany

Policjanci poszukują sprawcy śmiertelnego potrącenia motorowerzysty, do którego doszło w miejscowości Słomków Suchy w woj. łódzkim w sobotę w nocy.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym w wyniku potrącenia przez nieustalony jeszcze samochód zginął 54-letni motorowerzysta. Do wypadku doszło w miejscowości Słomków Suchy w woj. łódzkim. Policja szuka sprawcy.

Jak poinformowała w sobotę rzeczniczka sieradzkiej policji asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę między godziną 2 a 3 w miejscowości Słomków Suchy w gminie Wróblew w pow. sieradzkim.

Apel policji

- Jadący w kierunku Błaszek 54-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierujący motorowerem został potrącony przez nieustalony na chwilę obecną pojazd, którego kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia - przekazała.

Reklama

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Błaszek pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu.

Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają informację na temat okoliczności tego wypadku o kontakt pod numerami tel.: 112 47 845 17 05, 47 845 17 07 (całodobowo) lub 47 845 19 10 w godz. 6.00-22.00.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama