Reklama

Reklama

W Strzelnie mężczyzna podpalił się na rynku

Chwilę przed godz. 9 na rynku w Strzelnie podpalił się 23-latek. Ogień ugasili znajdujący się w pobliżu przechodnie. Mimo szybkiej reakcji mężczyzna ma poparzone 90 proc. ciała. Do szpitala przetransportowano go śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ok. godz. 8:45 23-latek wbiegał na rynek w Strzelnie, oblał się łatwopalną cieczą, po czym podpalił - przekazali strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Pożar mieli dość szybko ugasić świadkowie zdarzenia. Jednak mimo szybkiej reakcji mężczyzna ma poparzone 90 proc. ciała - informuje starszy aspirant Tomasz Bartecki, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Mogilnie, cytowany przez "Express Bydgoski".

Potrzebny był transport śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejsce przybyły też trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja. 23-latek był przytomny. Trafił do szpitala w Poznaniu. 

Reklama

Według nieoficjalnych informacji RMF FM, mężczyzna leczył się psychiatrycznie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy