Reklama

Reklama

Adrian Mól wiceprezydentem Torunia. To były dziennikarz

Adrian Mól zostanie wiceprezydentem Torunia - informują lokalne media. Polityk był dotychczas wiceprzewodniczącym Rady Miasta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Jak przypominają media, Mól to były dziennikarz i reporter Telewizji Trwam.

- Z rekomendacją klubu PiS 17 stycznia Adrian Mól obejmie wakujące od września ubiegłego roku stanowisko trzeciego zastępcy prezydenta Torunia po Zbigniewie Rasielewskim, który po 10 latach pełnienia tej funkcji odszedł z urzędu z powodów osobistych - poinformowała w czwartek Anna Kulbicka-Tondel, rzeczniczka prasowa Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego.

Adrian Mól wiceprezydentem Torunia

- Jest dla mnie wielką nobilitacją praca dla mieszkańców Torunia i dalszego dynamicznego rozwoju grodu Kopernika, w czym wielka zasługa pana prezydenta i jego zespołu - podkreślił Adrian Mól podczas briefingu w Urzędzie Miasta Torunia.

Reklama

Rzecznikiem prasowym wojewody kujawsko-pomorskiego Mól był od 2016 roku. Dwa lata później został wybrany na radnego miejskiego w Toruniu. Ma 33 lata i pochodzi z Limanowej. Z Toruniem związał się w okresie studenckim. W 2007 roku rozpoczął studia dziennikarskie i politologiczne w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej.

Toruń. Adrian Mól wiceprezydentem. Był dziennikarzem Telewizji Trwam

Mól jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości, a także byłym dziennikarzem i reporterem Telewizji Trwam.

Nowy wiceprezydent będzie odpowiedzialny za wydział edukacji, rozwoju i programowania europejskiego, Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków, Biuro Rewitalizacji i Biuro Toruńskiego Centrum Miasta. 


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy