Reklama

Reklama

Zaginęły dwie dziewczynki. Kąpały się w Wiśle

Wznowiono poszukiwania dwóch dziewczynek nad Wisłą. 12- i 13-latka zaginęły wczoraj wieczorem w Kobylnicy w powiecie garwolińskim na Mazowszu. Ostatni raz były widziane, gdy kąpały się w rzece.


W akcji uczestniczą płetwonurkowie i łodzie motorowe, sprowadzono sonar - poinformował IAR komendant Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie, starszy brygadier Dariusz Sadkowski. Przeszukiwane jest około półtora kilometra rzeki, szczególnie przybrzeżne chaszcze i miejsca wokół powalonych drzew.
Ratownicy apelują o rozwagę nad wodą i korzystanie jedynie z miejsc wyznaczonych do kąpieli. Śmiertelnie niebezpieczne jest pływanie po alkoholu. W tegorocznym sezonie kąpielowym życie straciły już 83 osoby. W czerwcu doszło do 48 śmiertelnych wypadków, a w pierwszych dwóch dniach lipca utonęło 5 osób.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy