Reklama

Reklama

Warszawa. Alarm przeciwpożarowy w tunelu POW

W poniedziałek ok. godziny 7.48 w warszawskim tunelu POW włączył się alarm przeciwpożarowy. - Sprawdziliśmy go wraz z obsługą tunelu, nie stwierdzono zagrożenia, przywrócono ruch - powiedział Interii mł. kpt. Łukasz Płaskociński z warszawskiej PSP.

- Około godziny 8.35 tunel POW został ponownie otwarty - przekazał mł. kpt. Płaskociński. Dodał, że informację o możliwym pożarze straż otrzymała o godzinie 7.48. 

Warszawa. Tunel POW jest przejezdny

Wyjaśnił, że "zgodnie z procedurami tunel POW został zamknięty. Sprawdziliśmy cały, wszystkie pomieszczenia wraz z obsługą tunelu, nie stwierdziliśmy zagrożenia".

- Tunel jest już przejezdny - przekazał strażak. Jak poinformował, rzecznik prasowy GDDKiA Szymon Piechowiak, trwa ustalanie, z jakiego powodu alarm się uruchomił. - Sprawdzamy, dlaczego włączył się system przeciwpożarowy - przekazał Piechowiak.

Reklama

Przejazd tunelem zamknięty był przez prawie godzinę. W związku z tym na Ursynowie powstały ogromne utrudnienia w ruchu

Od strony Wilanowa na POW samochody stoją na Moście Południowym, ruch od strony Raszyna jest sparaliżowany już w okolicach Dawidów. Trudno przejechać ul. Puławską, Przyczółkową, al. KEN orz ul. Przyczółkową.

Tunel jest elementem trasy S2 - Południowej Obwodnicy Warszawy i biegnie pod dzielnicą Ursynów. Został oddany do użytku w grudniu 2021 roku.  

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy