Reklama

Reklama

Pijana pielęgniarka na dyżurze w szpitalu

Policjanci zatrzymali pijaną pielęgniarkę, która mając 2,5 promila alkoholu we krwi przyjechała do szpitala w Wołowie pełnić dyżur.

Przyczyną interwencji funkcjonariuszy była kolizja, którą wcześniej spowodowała i odjechała. Do zdarzenia doszło na parkingu jednego z marketów. 55-latka cofając samochód, uderzyła w tył innego pojazdu.

- Sprawczyni po zdarzeniu odjechała z miejsca tłumacząc się, że śpieszy się na dyżur do jednej z placówek medycznych - poinformował nadkom. Krzysztof Zaporowski z wrocławskiej policji.

Funkcjonariusze sprawdzili, że w pobliżu budynku znajdował się zaparkowany samochód, który posiadał uszkodzenia po zdarzeniu drogowym.

Reklama

- Wtedy sprawdzono stan trzeźwości tej kobiety. Okazało się, że jest pijana - powiedział nadkom. Zaporowski.

Trwa postępowanie sądowe w tej sprawie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy