Reklama

Reklama

Nie żyje Paweł Chruszcz, radny z Głogowa

Przyczyna śmierci radnego Pawła Chruszcza nie jest znana. Dopiero sekcja zwłok i dodatkowe badania pozwolą ją ustalić – poinformowała PAP Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy Lidia Tkaczyszyn. Ciało radnego Chruszcza znaleziono w czwartek po południu powieszone w lesie.

Rzecznik głogowskiej policji Bogdan Kaleta poinformował PAP, że zgłoszenie o zaginięciu radnego wpłynęło w środę po godz. 22.

"W efekcie poszukiwań w czwartek po godz. 13 na terenie gminy Pęcław odnaleziono ciało mężczyzny. Było powieszone. Na miejscu czynności wykonywali policjanci i prokurator" - powiedział Kaleta.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy powiedziała PAP, że w piątek wykonana zostanie sekcja zwłok i dodatkowe badania.

"Przyczyna śmierci radnego Pawła Chruszcza nie jest znana. Dopiero sekcja zwłok i dodatkowe badania pozwolą ją ustalić" - powiedziała Tkaczyszyn.

Reklama

Dodała, że prokuratorzy sprawdzą też wszystkie pojawiające się w mediach wątki na temat przyczyn śmierci. Jednym z takich wątków jest podana przez portal Fakt24.pl informacja, że w środę w dniu zaginięcia radny Chruszcz miał jechać na spotkanie z agentem CBA, ponieważ miał do przekazania wiedzę na temat afery korupcyjnej.

"Te wszystkie okoliczności i informacje będą szczegółowo wyjaśniane i weryfikowane" - powiedziała prokurator Tkaczyszyn.

Paweł Chruszcz miał 42 lata, pozostawił żonę i dwoje dzieci. Był członkiem Młodzieży Wszechpolskiej i działaczem Stowarzyszenia Endecja; bratem posła Sylwestra Chruszcza (WiS).  

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama