Reklama

Reklama

Legnica: Sprawa agresywnych nastolatek. Mężczyzna, którego pobiły, pierwszy uderzył

Zarzut naruszenia nietykalności cielesnej może usłyszeć mężczyzna, którego kilka dni temu w centrum Legnicy pobiły nastolatki. Policja ustaliła, że to on pierwszy uderzył jedną z dziewczyn - informuje RMF24.

Wszystko teraz zależy od tego, czy rodzice uderzonej nastolatki złożą zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. 

Sprawą dwóch dziewczyn, które później pobiły mężczyznę, zajmie się sąd rodzinny. Trzecia nastolatka jest świadkiem w sprawie. (Więcej za ten temat TUTAJ.)

Przypomnijmy, że do incydentu doszło na ul. Żwirki i Wigury w Legnicy. Na krążącym po sieci nagraniu widać, jak młodzież kopie, a w końcu przewraca na ziemię mężczyznę, który jest pod wpływem alkoholu. Zaatakowany nie broni się. Pobiciu przygląda się grupa młodych ludzi. Żaden z nich nie interweniuje.

Reklama

Bartek Paulus

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy