Reklama

Reklama

Tata zabrał syna do kina. Sposób, w jaki to zrobił, zachwycił internautów

Wnioskując po zdjęciu, ten mężczyzna zdecydowanie pretenduje do tytułu "Ojciec roku". Tę uroczą scenę uchwycono w nowojorskim metrze. Wszystko wskazuje na to, że widoczna na fotografii para wybiera się do kina film o Minionkach - sympatycznych żółtych stworkach, uwielbianych przez dzieci na całym świecie.

Jak widać na zdjęciu, mężczyzna zrobił wszystko, żeby wypad na seans był niezapomniany.

Tata i synek ubrani są w charakterystyczne dla Minionków spodnie na szelkach i nawiązujące do koloru stworków żółte koszulki. Mają też ogromne, "minionkowe" okulary. A w żółtej reklamówce... Może banany?

Takie poświęcenie dla dziecka! Choć może nie do końca. Jak stwierdził jeden z użytkowników forum Reddit, gdzie opublikowano zdjęcie, w 99 proc. przypadków, kiedy zabiera synów i córki do kina, tak naprawdę to on sam chce zobaczyć produkcję dla dzieci.

Reklama

Tak czy inaczej, widok jest ujmujący.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy