Reklama

USA: 51-latek zawisł na linii wysokiego napięcia i wołał o pomoc. Tak wpadł w ręce policji

51-latek próbował ukraść miedziane przewody z sieci wysokiego napięcia w Pensylwanii w USA. Jednak podczas zdarzenia mężczyzna został porażony prądem i zawisł na słupie. Kiedy wołał o pomoc, usłyszeli go lokalni myśliwi. Złodziej usłyszał zarzuty i został aresztowany.

51-letni mężczyzna ze Stanów Zjednoczonych wspiął się na sieć wysokiego napięcia w Pensylwanii i postanowił ukraść miedziane przewody. Zakończyłoby się jedynie na kradzieży, jednak złodziej zawisł na wieży w Plainfield Township.

Mężczyzna mógł pozostać nad ziemią przez długi czas, gdyby nie pobliscy myśliwi. "Usłyszeli, jak woła o pomoc i zadzwonili pod numer 911" - przekazuje "Kansas City Star". Jak poinformował Departament Policji Regionalnej Slate Belt w komunikacie prasowym z 1 stycznia, na który powołuje się portal, pierwsi ratownicy przybyli na miejsce około godz. 6 rano i zastali mężczyznę zwisającego z wieży. 

Reklama

USA. Kradł miedziane przewody. Poraził go prąd 

Podczas przecinania miedzianych drutów, które były pod napięciem, 51-latek został ranny. Po uratowaniu złodzieja śledczy znaleźli przy nim narzędzia, którymi posługiwał się, by dokonać kradzieży przewodów. 

Policja przekazała, że mężczyzna został aresztowany 30 grudnia, ponad miesiąc od zdarzenia. "Usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży, posiadania narzędzi przestępczych i wykroczenia karnego" - podaje "Kansas City Star".

Skomentuj artykuł na Facebooku!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pensylwania | kradzież | USA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy