Reklama

Rosja: Ciało czeczeńskiego zawodnika MMA w pociągu. "Szukał zaginionej ciotki"

W pociągu na trasie Moskwa- Władykaukaz znaleziono ciało czeczeńskiego zawodnika MMA Georgia Gagolewa. Mężczyzna prawdopodobnie został zamordowany. Sportowiec podróżował po Rosji w poszukiwaniu swojej ciotki, słynnej wróżki Rimmy Gaglojewej, która zaginęła w lutym ubiegłego roku.

Rosyjski portal Meduza informuje, że zawodnik MMA mógł zostać uduszony poduszką w wagonie sypialnym, w którym podróżował. Jego ciało odkryto podczas postoju pociągu w Rostowie nad Donem. 

Portal Krilyatv, powołując się na źródła w śledztwie podaje z kolei, że przyczyną śmierci czeczeńskiego zawodnika MMA była choroba zakrzepowo-zatorowa, a na ciele i wokół ciała nie znaleziono śladów przemocy. 

Zamordowany w związku z poszukiwaniami ciotki?

Portal libertatea.ro pisze, że według źródeł Gagolew mógł paść ofiarą zbrodni z powodu poszukiwań ciotki, które prowadził prawie od roku. 

Reklama

Kobieta zaginęła w lutym 2022. Ostatni raz widziano ją w taksówce, którą wracała z lotniska. Miała być śledzona przez kierowcę innego samochodu. Kobieta, jej asystent oraz taksówkarz, z którym podróżowali, zaginęli. Rimma była słynną wróżką z Kaukazu.

Rodzina jest przekonana, że kobietę zamordowano, mimo to, Gagolew nie ustawał w poszukiwaniach krewnej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rosja | MMA

Reklama

Reklama

Reklama