Reklama

Irak: Tłum mężczyzn zaatakował nastolatkę za "niewłaściwy ubiór"

Nastolatka została zaatakowana przez tłum mężczyzn w Iraku - przekazał portal Daily Mail. Dziewczynę kopano i obrażano za "nieskromny ubiór" i "rozpraszanie" uczestników wyścigów motocyklowych. Kolega, który stanął w jej obronie, został dźgnięty nożem.

Podczas imprezy motocyklowej w Iraku zaatakowana została 17-latka. Nagranie ze zdarzenia pojawiło się w mediach społecznościowych. Jak można zobaczyć, nastolatka próbowała uciec przed tłumem mężczyzn, którzy natychmiast za nią pobiegli. 

Dziewczyna została oskarżona o "rozpraszanie uwagi", mężczyźni krzyczeli za nią "dzi***".

Irak: Tłum zaatakował 17-latkę

Według mężczyzn, 17-letnia obywatelka Iraku była "niewłaściwie ubrana" - miała na sobie koszulkę, sweter i krótką spódniczkę. Dziewczyna oddalając się od tłumu trzymała chusteczkę przy twarzy, dookoła niej cały czas gromadzili się mężczyźni, którzy nieustannie obrażali ją i nagrywali. W sieci pojawiło się nagranie, na którym mężczyzna kopie 17-latkę

Reklama

W trakcie zdarzenia znajomy nastolatki Khandaq miał stanąć w jej obronie za co został pobity i dźgnięty nożem przez jednego z mężczyzn znajdujących się w tłumie. 

W związku z sytuacją 16 osób zostało zatrzymała policja. 

Jak podaje portal, do zdarzenia doszło na torze wyścigów, w którym często pojawiają się kobiety. 17-latka - L Tehrani ma regularnie pojawiać się na miejscu. 30 grudnia, gdy doszło do pobicia, kobiety miały być wykluczone z udziału w wydarzeniu. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Irak | nagranie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy