Reklama

Reklama

Indie: Strzelanina w sądzie. Trzy osoby nie żyją

W sądzie w Delhi doszło do strzelaniny w czasie rozprawy, w której brał udział szef jednego z gangów. Na sali wybuchła panika, zginęły trzy osoby.

Podczas piątkowej rozprawy szefa jednego z gangów doszło w sądzie w Delhi do strzelaniny między policją a bandytami. Zginęły trzy osoby, w tym oskarżony, a na sali wybuchła panika, poinformowała stołeczna policja.

Jak przekazał komisarz policji w Delhi, sprawcami było dwóch mężczyzn przebranych za prawników. Ich celem był oskarżony. Podejrzewa się, że zabójcy należeli do konkurencyjnej grupy przestępczej.

Obecni na sali rozpraw policjanci natychmiast oddali strzały w stronę sprawców, którzy zginęli na miejscu. Lider gangu zmarł kilka godzin później w szpitalu.

Reklama

Chowali się za siedzeniami

Krążące w mediach społecznościowych zdjęcia zrobione w sądzie pokazywały ludzi chowających się za siedzeniami.

Pracownik sądu w dzielnicy Rohini, gdzie doszło do incydentu, powiedział Reuterowi, że prawnicy powinni otrzymywać specjalne karty identyfikacyjne, które zmniejszyłby ryzyko podszywania się pod nich.

Sandżiw Nasiar, prezes Izby Adwokackiej w Delhi, ogłosił że prawnicy nie będą pracowali w sobotę, bo zostanie wówczas przeprowadzana inspekcja środków bezpieczeństwa w sądach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje