Reklama

Reklama

Indie: Panna młoda zmarła na ślubie. Wybranek poślubił jej siostrę

Młoda kobieta, znana jedynie jako Surbhi, doznała ataku serca podczas swojego ślubu w indyjskim Etawah. Mimo interwencji lekarza panna młoda zmarła. Obie rodziny ustaliły, że ceremonia nie może się zmarnować, dlatego pan młody poślubił... siostrę zmarłej.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w czwartek podczas "varmali" - cermonii polegającej na wymianie girland ślubnych przez przyszłych małżonków. Tuż po rozpoczęciu uroczystości panna młoda doznała zawału. Wezwany na miejsce lekarz orzekł zgon kobiety. 

- Nie wiedzieliśmy, co robić w takiej sytuacji. Obie rodziny usiadły do rozmów i ktoś zasugerował, że za pana młodego może wyjść moja siostra Nisha - powiedział agencji IANS brat zmarłej Saurabh.

Po dyskusji i ustaleniu szczegółów, obie strony zgodziły się na "zmianę" narzeczonej.

"Nigdy nie doświadczyliśmy tak mieszanych emocji"

- Była to zaskakująca i nietypowa sytuacja. Gdy odbywał się ślub młodszej siostry, ciało starszej leżało w innym pokoju - mówił Saurabh dziennikowi "Times of India".

Po dokończeniu ceremonii obie rodziny przystąpiły do organizacji ostatniego pożegnania zmarłej.

- Nigdy nie doświadczyliśmy tak mieszanych emocji. Z jednej strony smutek z powodu śmierci, a z drugiej szczęście przez zaślubiny - dodał wujek panny młodej Ajab Singh.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama