Reklama

Indie: Panna młoda zmarła na ślubie. Wybranek poślubił jej siostrę

Młoda kobieta, znana jedynie jako Surbhi, doznała ataku serca podczas swojego ślubu w indyjskim Etawah. Mimo interwencji lekarza panna młoda zmarła. Obie rodziny ustaliły, że ceremonia nie może się zmarnować, dlatego pan młody poślubił... siostrę zmarłej.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w czwartek podczas "varmali" - cermonii polegającej na wymianie girland ślubnych przez przyszłych małżonków. Tuż po rozpoczęciu uroczystości panna młoda doznała zawału. Wezwany na miejsce lekarz orzekł zgon kobiety. 

- Nie wiedzieliśmy, co robić w takiej sytuacji. Obie rodziny usiadły do rozmów i ktoś zasugerował, że za pana młodego może wyjść moja siostra Nisha - powiedział agencji IANS brat zmarłej Saurabh.

Po dyskusji i ustaleniu szczegółów, obie strony zgodziły się na "zmianę" narzeczonej.

"Nigdy nie doświadczyliśmy tak mieszanych emocji"

- Była to zaskakująca i nietypowa sytuacja. Gdy odbywał się ślub młodszej siostry, ciało starszej leżało w innym pokoju - mówił Saurabh dziennikowi "Times of India".

Po dokończeniu ceremonii obie rodziny przystąpiły do organizacji ostatniego pożegnania zmarłej.

- Nigdy nie doświadczyliśmy tak mieszanych emocji. Z jednej strony smutek z powodu śmierci, a z drugiej szczęście przez zaślubiny - dodał wujek panny młodej Ajab Singh.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy