Reklama

Reklama

Dramat 39-latka. E-papieros eksplodował mu w ustach

Wystarczyła chwila, by 39-latek stracił część uzębienia. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Wielkiej Brytanii. W ustach mężczyzny eksplodował e-papieros. Teraz 39-letni Paul ostrzega innych przed popularną używką, a na dowód - pokazuje zdjęcie swojej twarzy.

Dramat rozegrał się w miejscowości Bedale w hrabstwie North Yorkshire w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania. E-papieros eksplodował w ustach 39-latka

Jak relacjonują brytyjskie media, e-papieros eksplodował, gdy 39-letni Paul wychodził z pracy. 

"Po pracy poszedłem do samochodu i chciałem się zaciągnąć. Nic się jednak nie wydarzyło. Zaciągnąłem się jeszcze raz i wtedy nastąpił wybuch" - mówi Paul w wywiadzie dla gazettelive.co.uk. 

Jak dodaje, po wybuchu wszędzie było "pełno krwi". W wyniku zdarzenia mężczyzna stracił część uzębienia. Doznał również poważnych obrażeń języka. - Moje usta były zniekształcone, nie mogłem krzyczeć o pomoc - relacjonuje 39-latek i tłumaczy, że medyków wezwali jego współpracownicy.

Reklama

Teraz 39-latka czeka kosztowna rekonstrukcja wnętrza ust oraz - co najmniej - kilka operacji, które zapewnią mu powrót do dawnej sprawności. 

E-papieros wybuchł mu w ustach. Apel 39-latka

Brytyjczyk twierdzi, że częścią, która uległa awarii, była bateria zakupiona u chińskiego producenta w internecie. 39-latek rozważa też reklamację oraz wstąpienie na drogą sądową.

W rozmowie z mediami Paul ostrzega też innych użytkowników e-papierosów przed podobnym losem. Na dowód publikuje zdjęcia ust oraz uzębienia po zdarzeniu.

"Jako ktoś, kto palił e-papierosy przez 10 lat, nie mogę teraz milczeć. Nie mógłbym sobie wybaczyć, gdyby komuś stała się podobna krzywda, a ja bym milczał na ten temat" - podkreśla.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy