Reklama

Reklama

Austria: Śmierć w solarium. Zwłoki 50-latki odkrył klient

Makabrycznego odkrycia dokonała jedna z klientek solarium w Austrii w Burgenland. Po podniesieniu pokrywy łóżka do opalania znalazła zwłoki poprzedniej klientki.

O zdarzeniu, do którego doszło pod koniec maja w dzielnicy Jennersdorf w Burgenland, donosi gazeta Kronen Zeitung. 

Do solarium na opalanie ok. godz. 14:30 przyszła 50-latka. Nikt nie zauważył, że kobieta po kilku minutach nie wyszła z opalającej tuby.

Nikt nie odpowiadał

Dopiero przed godz. 17 jeden z kolejnych klientów stał się podejrzliwy, kiedy kabina nr 1 była cały czas zablokowana, a nie było słychać żadnych hałasów, które sugerowałyby czyjąś obecność. Kiedy nikt nie odpowiadał na wołanie, klientka postanowiła otworzyć drzwi. Wtedy w łóżku do opalania zobaczyła nieprzytomną kobietę. Na miejsce natychmiast wezwano służby, ale lekarz stwierdził zgon 50-latki. 

Sprawą zajęła się policja, a ciało zabezpieczono do sekcji zwłok. Badanie nie wykazało jednak, by do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie. Teraz śledczy czekają na szczegółowe wyniki w celu ustalenia, jak doszło do zgonu 50-latki.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy