Reklama

45-latka wyszła na spacer z psem i nie wróciła. Na ławce leżały jej rzeczy

45-letnia Nicola Bulley z Wielkiej Brytanii wyszła na spacer z psem i nie wróciła. W miejscu, gdzie ostatni raz widziano kobietę, znaleziono jej telefon i szelki i smycz dla psa. Zwierzę biegało w pobliżu. Ślad po 45-latce zaginął.

Poszukiwania 45-latki z Inskip w hrabstwie Lancashire trwają od piątku. Tego dnia Nicola Bulley odwiozła swoje córki (dziewięcioletnią i sześcioletnią) do pobliskiej szkoły podstawowej, a później wyszła z psem na spacer w okolicę, którą przemierzała niemal każdego dnia.

Jak mówi cytowany przez BBC mąż kobiety, jedno z nich zawsze obierało tę drogę, by wyprowadzić psa. Mowa o ścieżce nad miejscową rzeką Wyre. To właśnie na tej trasie ostatni raz widziano 45-latkę ok. godz. 9:15 w ubiegły piątek.

Rzeczy 45-latki leżały na ławce. Ślad się urywa

Policję zaalarmowano po tym, jak na okolicznej ławce znaleziono telefon kobiety, a także szelki dla psa i smycz. Zwierzę biegało w pobliżu, nie mając na sobie żadnych zabezpieczeń. 

Reklama

Od kilku dni trwają gorączkowe poszukiwania kobiety. Policja nie wskazuje na możliwe hipotezy i deklaruje, że pod uwagę brane są wszystkie możliwości. Mąż 45-latki mówi w rozmowie z mediami, że jego rodzina przeżywa piekło. - To wszystko wydaje się nierealne. Musimy ją znaleźć. W domu czekają na nią dwie małe dziewczynki, które potrzebują mamy - mówi.

Czytaj też: Dziś ostatni dzień na złożenie wniosku. Możesz dostać nawet 70 tys. zł

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wielka Brytania

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy