Reklama

Reklama

Śmiertelne potrącenie Anny Karbowniczak. Zatrzymano trzy osoby

W związku ze sprawą śmiertelnego potrącenia rowerzystki, do którego doszło w czwartek (4 września) w Wielkopolsce, zatrzymano trzy osoby. W zdarzeniu zginęła dziennikarka lokalnych mediów Anna Karbowniczak.

Wypadek miał miejsce w czwartek na drodze w pobliżu miejscowości Brzekiniec (woj. wielkopolskie) między Budzyniem a Wągrowcem. 35-letnia kobieta jadąc sportowym rowerem, została potrącona przez samochód. Zginęła na miejscu. Sprawca uciekł.

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak informował w piątek, że w związku ze sprawą poszukiwane jest niebieskie auto: renault trafic lub opel vivaro. Mógł nim jechać sprawca potrącenia. Po południu Borowiak podał, że policjanci z Wągrowca odnaleźli opla, którego kierowca śmiertelnie potrącił dziennikarkę.

Reklama

- Auto było ukryte na terenie gminy Gołańcz. W związku ze sprawą policjanci zatrzymali trzy osoby w wieku od 25 do 33 lat, właściciela auta, jego brata i dalszego członka rodziny - powiedział Borowiak.

Policja na razie nie podaje więcej informacji o okolicznościach odnalezienia auta oraz o samych zatrzymanych.

Anna Karbowniczak była wieloletnią dziennikarką "Chodzieżanina", portalu Chodzież NaszeMiasto.pl i "Głosu Wielkopolskiego".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy