Reklama

Reklama

Poznań: Zmarła 43-letnia kobieta potrącona przez autobus

Nie żyje 43-letnia kobieta, która we wtorek rano została potrącona przez miejski autobus w Poznaniu. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek rano na ul. Zgoda na poznańskim Górczynie.

Jak przekazała mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji, "po godz. 7 wpłynęło do zawiadomienie, że doszło do takiego wypadku drogowego; do potrącenia pieszej przez kierującą autobusem linii nr 193".

Dodała, że ze wstępnych ustaleń policjantów, który nadal są na miejscu zdarzenia wynika, że "do potrącenia doszło na pasach".

- Kierująca autobusem została przebadana na zawartość alkoholu. Badanie wykazało, że była trzeźwa. Niestety potrąconej kobiety nie udało się uratować, miała 43 lata. Pomoc została jej udzielona natychmiast. Była prowadzona reanimacja, która niestety się nie powiodła - zaznaczyła Mróz.

Reklama

Miejsce zdarzenia nadal zabezpieczają służby. - Oczekujemy na przyjazd prokuratura i dalsze dyspozycje - powiedziała Mróz.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy