Reklama

Reklama

Olsztyn. Rodzeństwo zginęło w wypadku. Poszukiwany kierowca zatrzymany przez policję

39-letni uczestnik wypadku, w którym zginęły dwie osoby, został zatrzymany przez policję - poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie Andrzej Jurkun. Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek, 11 listopada. Kierowca uciekł z miejsca wypadku pieszo.

Jurkun podał, że zatrzymany przez policjantów kierowca ma 39 lat. - Będą z nim dziś wykonywane czynności procesowe - zapowiedział policjant.

Prokurator rejonowy z Prokuratury Olsztyn-Północ Arkadiusz Szulc dodał, że na podjęcie decyzji jakie środki zastosowane zostaną wobec zatrzymanego kierowcy śledczy mają 48 godzin. - Będziemy go przesłuchiwać, mamy zabezpieczone nagrania z monitoringu - powiedział prokurator.

39-letni kierowca został zatrzymany chwilę po tym, gdy opuścił szpital. Jego stan zdrowia jest na tyle dobry, że mógł zostać zatrzymany.

Reklama

Olsztyn. Rodzeństwo zginęło w wypadku

W czwartek wieczorem w Olsztynie przy ul. Bałtyckiej doszło do zderzenia dwóch aut osobowych: jedno auto zawracało na skrzyżowaniu, drugie jechało prosto. Samochody zderzyły się z ogromną siłą, ich części zostały rozrzucone w promieniu kilkudziesięciu metrów. Autem, które zawracało jechało rodzeństwo: kierowała 23-letnia kobieta, jej dwa lata starszy brat był pasażerem. Oboje zginęli na miejscu.

Kierowca drugiego samochodu pieszo uciekł z miejsca wypadku zanim pojawiły się tam służby ratownicze. Policja informowała o tym, że jest on poszukiwany ale sam nie zgłosił się do komendy.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama