Reklama

Reklama

Lech Wałęsa uruchomił kanał na YouTube. "Będę podawał tylko znaną mi prawdę"

Były prezydent Lech Wałęsa poinformował, że uruchomił na YouTube swój kanał. Jak zapowiedział, zamierza tam pokazywać prawdę na temat swojej działalności politycznej, począwszy od lat 70. "To, co wypisują i głoszą w wolnych mediach co niektórzy, to nie mieści się w zdrowej głowie" - napisał na Facebooku.

Szczegóły nowej działalności Lecha Wałęsy opisują Wirtualne Media. Wiadomo, że były prezydent nie korzysta z żadnego studia ani agencji, która pomogłaby mu dobierać publikowane treści, nie planuje też zarabiać na youtube’owej aktywności.

Reklama

Jak zapowiada, chce w ten sposób walczyć o prawdziwe ukazanie jego roli w historii. Wałęsa ma pokazywać archiwalne nagrania.

"Wybieram i udostępniam najciekawsze, żeby nie zginęła pamięć, co zrobiłem. To jest inicjatywa moja - widziałem, co tam niektórzy wyprawiają (w internecie), jakie bzdury i kłamstwa piszą. 99 procent tematów jest kłamliwie przedstawionych, dlatego chcę pokazać, jak było. Mnie interesuje dziś i jutro, żeby ktoś chciał budować na tym. Trzeba młodym ludziom zostawić dowody, że wiedzieliśmy, co budować i jak budować do zwycięstwa. I dzisiaj też wiemy, jak dalej prowadzić do zwycięstwa" - powiedział Wirtualnym Mediom były prezydent. 

Wcześniej we wpisie na Facebooku Wałęsa zapowiedział, że jako "świadek wielu zdarzeń do znudzenia będzie podawał dowody, dokumenty i świadków". 

"Zamysł jest taki, że puszczę trochę informacji, zainteresuję młodzież, jak wyglądała prawda, a nie te kłamstwa Kurskiego. Tam jest dużo kłamstwa" - powiedział Wirtualnym Mediom były prezydent odnosząc się do TVP i jej prezesa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje