Reklama

Reklama

Zaginęła 16-letnia Natalia. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Policjanci z Dąbrowy Białostockiej poszukują zaginionej Natalii Filipczuk. 16-latka ostatni raz była widziana w drodze do szkoły 13 grudnia. Od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W poniedziałek 13 grudnia o godz. 7 Natalia była widziana, jak wsiadała do autobusu relacji Nierośno-Sokółka, którym miała jechać do szkoły w Sokółce. Od tamtej pory słuch po niej zaginął. 

Dziewczyna ma 16 lat, jest średniej budowy ciała, ma około 160 cm wzrostu. Ma czarne faliste włosy, sięgające do ramion i niebieskie oczy.

W dniu zaginięcia ubrana była na czarno: w czarne spodnie z dziurami, czarną bluzę z kapturem, czarną kurtkę ze srebrną podpinką, czarne buty na wysokim obcasie, miała też czarną torbę.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat zaginionej, o kontakt z Komisariatem Policji w Dąbrowie Białostockiej pod numerem tel. 47 7127 212 lub Komendą Powiatową Policji w Sokółce tel. 47 7123 212. Można też dzwonić na numer alarmowy 112.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje