Reklama

Reklama

Pociąg staranował samochód na niestrzeżonym przejeździe. Kierowca zginął na miejscu

Śmiertelny wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Grajewie w woj. podlaskim. Samochód wjechał pod pociąg relacji Gdynia-Białystok. 22-letni kierowca zginął na miejscu.

- Około godz. 13. 20 na ul. Elewatorskiej doszło do zderzenia samochodu z pociągiem osobowym. Na miejscu zginął 22-letni kierowca osobowego auta - relacjonował na antenie TVP Info starszy aspirant Wiesław Dembiński z KPP w Grajewie. 

Przejazd jest oznaczony sygnalizacją świetlną i znakami pionowymi. Pociąg relacji Gdynia-Białystok zatrzymano. Jak poinformował policjant, nikomu z pasażerów nic się nie stało. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy