Reklama

Reklama

Leżajsk: Odciął tasakiem dłoń 21-latkowi

43-letni Marek T. zaatakował 21-letniego mężczyznę i odciął mu lewą dłoń tasakiem. Ofiara trafiła do szpitala, sprawca został zatrzymany przez policję. - Nie znamy motywów - informują służby.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na jednej z ulic Leżajska w Podkarpackiem. - Sprawca podjechał na skuterze do poszkodowanego i przy użyciu ostrego narzędzia typu tasak, odciął mu lewą dłoń, po czym się oddalił - przekazał polsatnews.pl prokurator Krzysztof Ciechanowski z Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 

21-latek w krakowskim szpitalu

Prokurator poinformował też, że 43-letni sprawca, Marek T. został zatrzymany przez policję. - Nie znamy motywów. Nie wiemy, czy ofiara i sprawca byli powiązaniu, będzie to przedmiotem ustaleń - dodał Ciechanowski. 

- W toku działań zabezpieczyliśmy nóż typu tasak, którym sprawca prawdopodobnie ranił 21-latka - zaznaczył prokurator. 

Reklama

21-latek przebywa w szpitalu specjalistycznym w Krakowie. Obaj mężczyźni nie zostali jeszcze przesłuchani, 43-latek nie usłyszał jeszcze zarzutów. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama