Reklama

Reklama

Opolskie: Strażacy wyłowili ciało starszej kobiety z szamba

W miejscowości Ujazd (woj. opolskie) strażacy wyłowili w środę (29 kwietnia) zwłoki starszej kobiety z przydomowego szamba - poinformował dyżurny straży pożarnej w Opolu. Okoliczności śmierci bada policja.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Ujazd. Pokrzywdzona znajdowała się pod opieką pomocy społecznej. 

Kiedy w środę pracownice przyjechały do domu starszej kobiety z posiłkiem, nie zastały jej w domu. W niezabezpieczonym przydomowym zbiorniku na nieczystości znaleziono ciało podopiecznej.

Wezwani na miejsce zdarzenia strażacy wyłowili zwłoki ze zbiornika. Wstępnie przyjęto, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Przyczyny śmierci i okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniała policja pod nadzorem prokuratury.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy