Reklama

Reklama

Wielka Brytania: Nauczycielka skazana za romans z 14-letnim uczniem

Na karę 5 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności skazano 25-letnią nauczycielkę, która nawiązała romans z 14-letnim uczniem. Kiedy nastolatek postanowił zakończyć ich trwającą kilka miesięcy relację, kobieta nie mogła się z tym pogodzić. Zdaniem sędziego 25-latka rozpoczęła "dość niezwykłą kampanię nękania, która była nieustępliwa, szeroko zakrojona i złośliwa".

25-letnia Fatinah Hossain rozpoczęła po studiach pracę w roli asystentki nauczyciela w szkole podstawowej w West Sussex w Wielkiej Brytanii. Kobieta miała opowiadać przyjaciółce, że uczniowie byli "nabuzowani hormonami" i próbowali ją poderwać - przekazało źródło "The Sun".

Po około miesiącu pracy kobieta wdała się w romans z 14-letnim uczniem, ale nastolatek po kilku miesiącach postanowił zerwać relację, bo zauważył, że nie ma ona przyszłości. "Kiedy kobieta dowiedziała się, że nastolatek z nią zrywa, wpadła w szał" - podał "Daily Star". Równocześnie okłamała 14-latka mówiąc, że zaszła w ciążę i spodziewa się ich dziecka.

Rodzice nastolatka zgłosili sprawę na policję. Kobieta została po raz pierwszy aresztowana w czerwcu 2020 roku, ale wyszła za kaucją i rozpoczęła "dość niezwykłą kampanię nękania, która była nieustępliwa, szeroko zakrojona i złośliwa" - powiedział sędzia przewodzący rozprawie. 

Reklama

"Niepokojąca kampania"

"Daily Mirror" poinformował, że kobieta próbowała manipulować uczniami i chciała, by zrezygnowali ze składania zeznań. Miała do tego uzywać fałszywych kont w mediach społecznościowych. Groziła także uwiedzionemu chłopcu, a także oferowała pieniądze za wycofanie zarzutów.

Próbowała również upokorzyć rodzinę 14-latka. Z nieprawdziwych kont założonych na ich dane wysyłała wiadomości do ich pracodawców. - To była długa i niepokojąca sprawa. Cieszymy się, że sprawiedliwość została wymierzona - powiedział sędzia Jeremy Gold, uzasadnieniając wyrok.

Kobieta została skazana na 5 lat i 4 miesiące pozbawienia wolności. Wpisano ją także na listę przestępców seksualnych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje