Reklama

Reklama

Zderzenie opla z ciężarówką. Dwie osoby zginęły na miejscu

​We wsi Pawliczka w powiecie lipskim (woj. mazowieckie) doszło w środę do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, trzy inne, w tym niemowlę trafiły do szpitala.

Dwie kobiety zginęły w wypadku samochodowym, do którego doszło w środę przed południem w Rzeczniowie w pow. lipskim (woj. mazowieckie). Dwie inne osoby oraz niemowlę z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.
Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu podinsp. Katarzyna Kucharska, wypadek wydarzył się przed godz. 12 w Rzeczniowie.

"Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa"

- Kierujący oplem 54-letni mężczyzna, jadąc drogą podporządkowaną, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym - przekazała rzeczniczka. Oplem podróżowała rodzina. Na miejscu zginęły dwie pasażerki.

Reklama

Kierowca tego pojazdu i inny pasażer oraz niemowlę z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Objazdy odbywają się lokalnymi drogami.

W związku z rozpoczynającym się długim weekendem policja apeluje do kierowców o szczególną ostrożność. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL