Reklama

Reklama

Dźgnął 40-latka nożem, mężczyzna nie przeżył. Zatrzymano podejrzanego

W Pułtusku 40-letni mężczyzna został śmiertelnie ugodzony nożem. W sprawie, jako podejrzewanego o ten czyn, policja zatrzymała 53-letniego mieszkańca tego powiatu. Okoliczności zdarzenia są obecnie wyjaśniane pod nadzorem prokuratury.

Jak poinformowała we wtorek kom. Milena Kopczyńska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, 40-latek został śmiertelnie ugodzony nożem dzień wcześniej, w poniedziałek wieczorem przed jednym z bloków w tym mieście przy ul. Widok.

- Zatrzymany został 53-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu pułtuskiego, który jest podejrzewany o zaatakowanie 40-latka i zadanie mu ciosu nożem - powiedziała we wtorek kom. Kopczyńska. 

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia

Jak zaznaczyła kom. Kopczyńska, w ramach śledztwa w sprawie zabójstwa, policja prowadzi czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pułtusku.

Reklama

- Szczegółowe okoliczności zdarzenia są na chwilę obecną cały czas wyjaśniane - dodała rzeczniczka pułtuskiej policji.

Według serwisu pultusk24.pl, cios nożem zadany 40-latkowi "okazał się śmiertelny i mimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować". "Sprawca został zatrzymany, a funkcjonariusze jeszcze w poniedziałkowy wieczór i noc przesłuchiwali świadków oraz dokonali oględzin miejsca zabójstwa. Zabezpieczone zostały ślady zdarzenia" - czytamy. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy