Reklama

Tragiczny wypadek o poranku. Nie żyje młody kierowca

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Strzeszyn w województwie małopolskim. Nie żyje 24-letni kierowca mercedesa, w którego czołowo uderzył jadący z naprzeciwka kierowca peugeota. Jak wstępnie ustaliła policja 21-letni kierowca peugeota wyprzedzał kolumnę pojazdów.

Do tragicznego wypadku doszło w środę przed godziną 7 w miejscowości Strzeszyn w gminie Biecz w powiecie gorlickim. W wypadku wzięły udział dwa samochody osobowe. 

Dwie osoby zostały zakleszczone w jednym z pojazdów. Strażacy po przybyciu na miejsce przeprowadzili ich ewakuację. Niestety w wyniku zderzenia zginęła jedna osoba.

Strzeszyn. Czołowe zderzenie samochodów. Jeden z kierowców nie żyje

Ze wstępnych ustaleń policji w Gorlicach wynika, że na prostym odcinku drogi, kierujący peugeotem wykonywał manewr wyprzedzania kilku pojazdów, i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka mercedesem

Reklama

Kierowca mercedesa, 24-letni mieszkaniec gminy Biecz zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. 21-letni kierowca peugeota został ranny i przetransportowany do szpitala. Służby informują, że obrażenia, jakich doznał nie zagrażają jego życiu. 

Jak ustaliła policja, 21-latek, kierujący peugeotem był trzeźwy.

Na miejscu wypadku trwają oględziny i zabezpieczanie śladów mających pomóc w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tragedii.

Jak poprawić bezpieczeństwo na polskich drogach? Skomentuj artykuł na Facebooku!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wypadek | policja | Strzeszyn | Gorlice

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy