Reklama

Reklama

Ludzkie szczątki pod Sokolicą. Na miejsce udała się policja i prokuratura

Straż Pienińskiego Parku Narodowego, podczas patrolu pod południowymi ścianami Sokolicy, znalazła w jednym ze żlebów opadających w kierunku rzeki Dunajec ludzkie szczątki. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.

Strażnicy Pienińskiego Parku Narodowego podczas patrolu pod południowymi ścianami szczytu Sokolicy (747 m n.p.m.) w jednym ze żlebów opadających w kierunku Dunajca odnaleźli ludzkie szczątki - poinformował w piątek prezes Zarządu Głównego GOPR Paweł Konieczny.

GOPR: Nie zgłoszono żadnego zaginięcia

- Szczątki zostały odnalezione w miejscu całkowicie niedostępnym turystycznie. Jest to o tyle zagadkowe, że nie było żadnego zgłoszenia o zaginięciu. Dalsze czynności wyjaśnienia co się stało, będzie prowadziła policja pod nadzorem prokuratury - wyjaśnił Konieczny.

Reklama

W piątek 7 stycznia, grupa ratowników GP GOPR wraz z policją, prokuratorem, strażą PPN oraz z przedstawicielami służb słowackich udała się na miejsce w celu przeprowadzenia dalszych czynności. 

Serwis RMF FM podaje, że ratownicy GOPR-u razem ze służbami słowackimi przetransportowali ciało.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy