Reklama

Reklama

Stawek: Kierowca citroena wjechał w drzewo. Zginęła 77-letnia pasażerka

77-letnia pasażerka zginęła w wypadku samochodowym, do którego doszło w województwie lubelskim. Kierowca auta, którym podróżowała kobieta, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Zarówno on, jak i druga pasażerka trafili do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

We wtorek 18 października po godzinie 16 na drodze powiatowej w miejscowości Stawek w województwie lubelskim doszło do tragicznego zdarzenia. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 67-letni mieszkaniec Lublina kierujący samochodem marki Citroen prawdopodobnie rozpoczął wyprzedzanie, nie upewniając się, czy może bezpiecznie wykonać manewr. Następnie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo.

77-latka zginęła na miejscu. Druga pasażerka trafiła do szpitala

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 77-latka, która podróżowała na tylnym siedzeniu. Druga pasażerka, 52-letnia mieszkanka Lublina siedząca z przodu auta została ranna. Kobietę przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego z lubelskich szpitali. 

Reklama

Kierujący citroenem był trzeźwy. Mężczyzna trafił do szpitala w Łęcznej. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności, w jakich doszły do tragedii.

Decyzją prokuratora ciało zmarłej kobiety zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy