Reklama

Reklama

Łódzkie: Tragedia w miejscowości Unewel. W pożarze zginęła 39-latka i troje dzieci

Tragedia w miejscowości Unewel, (pow. opoczyński w woj. łódzkim). Z ustaleń reporterki Polsat News Joanny Śpiechowicz wynika, że około godz. 14.30 doszło do pożaru w domu jednorodzinnym. Według nieoficjalnych ustaleń żywioł pochłonął cztery osoby, kobietę w wieku 39 lat, oraz trójkę dzieci w wieku trzech, pięciu i dziewięciu lat.

- Na miejscu są policjanci. Zmarły cztery osoby, 39-letnia kobieta i dzieci w wieku trzech, pięciu, i dziewięciu lat. Ustalamy, czy doszło do tego wskutek pożaru, czy zaczadzenia - powiedziała polsatnews.pl asp.szt. Barbara Stępień asystent ds. prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.

Według informacji mł. kpt. Łukasza Górczyńskiego z łódzkiej straży pożarnej "rano z domu wyszedł mąż kobiety i ojciec dzieci. Potem właściwie nie było widać, że się pali. Dym zauważyli sąsiedzi dopiero po południu" - relacjonował. - Śmierć kobiety i jej dzieci najprawdopodobniej była skutkiem zadymienia, można powiedzieć, że się zaczadzili - podsumował strażak.

Policja cały czas prowadzi czynności na miejscu zdarzenia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy