Reklama

Rzuciła się na papier toaletowy. Zabrała z palet 43 paczki warte 600 zł

Kilkadziesiąt opakowań papieru toaletowego zabrała z palet stojących przed magazynem 27-letnia mieszkanka powiatu radziejowskiego (woj. kujawsko-pomorskie). Policjanci z komisariatu w Piotrkowie Kujawskim namierzyli złodziejkę i postawili jej zarzuty. Grozi jej pięć lat więzienia.

Papier toaletowy w dużych opakowaniach stał na paletach przed magazynem przy sklepie w Piotrkowie Kujawskim.

W pewnej chwili do palet podeszła kobieta, która zaczęła zabierać kolejne partie materiałów higienicznych.

Kradzież metodą laparoskopową. Nowa technika złodziei samochodów

Jej poczynania nagrywała jednak kamera monitoringu. Gdy obsługa marketu w Piotrkowie Kujawskim zorientowała się, że brakuje sporej części towaru, wezwano policję.

Funkcjonariusze z miejscowego komisariatu szybko ustalili, że papier toaletowy ukradła 27-letnia mieszkanka powiatu radziejowskiego.

Reklama

Rzuciła się na papier toaletowy. Brała paczkę za paczką

Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać moment kradzieży. Łącznie złodziejka ukradła 43 opakowania papieru o wartości ponad 600 złotych - poinformował asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.

27-latka została po kilku godzinach zatrzymana i przewieziona na posterunek, gdzie usłyszała zarzut kradzieży sklepowej.

Kradzież tramwaju na Śląsku? Pogubili się tramwajarze i nawet policja

Funkcjonariuszom udało się odzyskać część skradzionych rolek podczas przeszukania mieszkania podejrzanej. Nie wiadomo co stało się z pozostałym papierem.

Za przestępstwo grozi zatrzymanej od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: papier toaletowy | policja | kradzież | kujawsko-pomorskie

Reklama

Reklama

Reklama