Reklama

Reklama

Jarosław Kaczyński bierze udział w spotkaniu klubu PiS w Sejmie

W Sejmie we wtorek wieczorem trwa posiedzenie klubu Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. W środę rozpoczyna się dwudniowe posiedzenie Sejmu z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej.

W poniedziałek wieczorem dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka poinformował, że zaplanowane na ten tydzień posiedzenie izby niższej zostanie przeprowadzone z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej.

W zeszły piątek - jak informowali posłowie w mediach społecznościowych - Kancelaria Sejmu przeprowadziła test głosowania zdalnego. Wiceprzewodnicząca klubu KO Barbara Nowacka zamieściła skan powiadomienia, które dostała z Kancelarii Sejmu, w związku z planowana próbą. Napisano w nim m.in., że "sprawdzenie warunków technicznych udziału w posiedzeniu jest niezbędne ze względu na przeprowadzoną w międzyczasie zmianę operatora telekomunikacyjnego".

Reklama

Więcej przeczytasz w polsatnews.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy