Reklama

Reklama

Instytut Monitorowania Mediów: Polsat News najbardziej opiniotwórczą stacją telewizyjną w Polsce

W grudniu Polsat News zajął pierwsze miejsce wśród najbardziej opiniotwórczych stacji telewizyjnych. Z zestawienia przygotowanego przez Instytut Monitorowania Mediów wynika, że stacja była cytowana prawie 1900 razy. W rankingu wszystkich mediów duży awans zaliczyła z kolei Interia.

Polsat News awansował z drugiego miejsca w porównaniu do wyników z listopada. Według danych Instytutu Monitorowania Mediów dziennikarze innych mediów powoływali się m.in. na wypowiedź Adama Niedzielskiego, ministra zdrowia, dotyczącą aktualnej sytuacji pandemicznej w Polsce oraz zapowiedzi obowiązkowych szczepień dla wybranych grup społecznych.

To kolejny sukces Polsat News w ostatnim czasie. Według ostatniego badania CBOS, programy informacyjne i publicystyczne stacji są uznawane za najbardziej wiarygodne.

Reklama

W opublikowanym przez Instytut Monitorowania Mediów rankingu duży awans zanotowała Interia. Portal był cytowany w grudniu blisko 2,6 tys. razy - to rekordowy wynik. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje